Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Z Mrągowa do... Manchesteru United? 15-letni futbolowy diament

2019-11-20 08:59:52 (ost. akt: 2019-11-20 10:24:26)

Autor zdjęcia: archiwum zawodnika

PIŁKA NOŻNA || Wychowanek Mrągowii Mrągowo, 15-letni Adrian Sandach, rozpoczął testy w legendarnym klubie Premiere League - Manchesterze United.

Tempo, w jakim rozwija się jego kariera, jest niesamowite. Wszyscy, którzy nie wierzyli w jego potencjał, z każdym miesiącem utwierdzają się w jak wielkim byli błędzie. Urodzony w 2004 roku golkiper na dobre wpisał się już w krajobraz znanej z PKO Ekstraklasy Korony Kielce, w której znajduje się na zasadach wypożyczenia z Mrągowii.

Jego horyzonty sportowe nie ograniczają się jednak do kieleckich szeregów młodzieżowych (junior młodszy/Centralna Liga Juniorów). Niedawno wziął udział także w treningu pierwszoligowej Miedzi Legnica, nieobce są mu i treningi z seniorami Korony. W międzyczasie - poza zajęciami w klubie - szlifuje swe umiejętności również w miejscowej Szkółce Bramkarskiej Keepermania (pod okiem tak cenionych szkoleniowców jak Artur Wierzba czy Grzegorz Simkiewicz).

Ambitne podejście do swego rozwoju znów zaprocentowało. Podczas jednego z tzw. test meczów w Warszawie został wypatrzony przez łowców talentów i... rozpoczął tym samym testy w Manchesterze United.

To zawodnik, którego poczynania zdecydowanie warto śledzić. Wkrótce więcej informacji.

K.K.

http://m.wm.pl/2019/11/orig/keeper3-592280.jpg
http://m.wm.pl/2019/11/orig/keeper-592279.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages