Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Walentynkowe wspomnienie Pavarottiego

2020-02-07 18:00:00 (ost. akt: 2020-02-08 11:59:04)
Claudio Rocchi to uczeń słynnego Luciano Pavarottiego

Claudio Rocchi to uczeń słynnego Luciano Pavarottiego

Autor zdjęcia: archiwum artysty

Początek roku obfituje w mrągowskim CKiT w ciekawe koncerty. Po noworocznym występie Pectusa przyszedł czas na walentynkowe muzykowanie.

Kolejne wydarzenie może być interesującym prezentem dla ukochanej osoby. Prezentem, który zapewni jej niezapomniane przeżycia! Dzień po Walentynkach, w sobotę 15 lutego o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się niezwykła muzyczna uczta - Claudio Rocchi and Friends.

Będzie to muzyczne wspomnienie Luciano Pavarottiego - wielkiego mistrza, śpiewaka z duszą rockmana który udowodnił, że opera nie jest zarezerwowana jedynie dla kultury wysokiej, a jest dostępna dla wszystkich, którzy tej sztuki chcą i potrzebują.

W muzyczną podróż wspomnień zabierze nas jego wieloletni uczeń Claudio Rocchi - wspaniały tenor znany z Mazurskiego Festiwalu Operowego BELCANTO. Solista wraz ze swoimi przyjaciółmi z Polski zaśpiewa najpiękniejsze utwory kojarzone ze słoneczną Italią.Nie zabraknie również akcentów z naszego kraju.

Dla fanów Claudio wydarzenie to będzie nie lada gratką ponieważ, po raz pierwszy będą mieli okazję usłyszeć tego znakomitego śpiewaka w kameralnej sali Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Wystąpią: Katarzyna Zając-Caban, Claudio Rocchi i Piotr Wołosz przy akompaniamencie zespołu kameralnego Fundacji AVANGART. Koncert poprowadzi Jan Połowianiuk.

Informację o biletach na tę imprezę można znaleźć na stronie internetowej Centrum Kultury i Turystyki.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages