Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Pobiegł aby pomóc wdowom i sierotom po poległych policjantach

2020-07-08 13:59:48 (ost. akt: 2020-07-08 15:04:11)

Autor zdjęcia: KPP Mrągowo

W niedzielę, 5 lipca sierż. szt. Rafał Syczew z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie uczestniczył w wirtualnym biegu charytatywnym na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Celem Wirtualnego Biegu Charytatywnego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone przez uczestników trafiają bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. 

Co ciekawe mrągowski funkcjonariusz w ubiegłym roku, po pokonaniu 4800 m zajął zaszczytne trzecie miejsce na podium w kategorii podoficerów policji. W tym roku, funkcjonariusz pokonał ponad 20 kilometrową trasę.  

http://m.wm.pl/2020/07/orig/96-157125-g-635540.jpg

- Nie ukrywam, że bardzo żałuję, że w tym roku bieg nie mógł się odbyć na trasie w Szczytnie, bo to był jeden z moich docelowych startów, gdzie chciałem pobiec naprawdę mocno... Ale wszyscy wiem jak jest. Niestety w tym roku bieg nie mógł się odbyć w takiej formie jak rok temu i organizatorzy postanowili zorganizować bieg wirtualny - mówi policjant. - Z samego rana wystartowałem w Wirtualnym Biegu Charytatywnym na Rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Aby zaliczyć bieg trzeba było pokonać 5 km, ja zrobiłem troszkę więcej... czyli 20,28 km - opowiada.

Mrągowski funkcjonariusz czynnie uprawiał sport już od szkoły podstawowej. Na początku była to piłka nożna, a teraz są to głównie długodystansowe biegi. Sport to jego sposób na aktywną formę spędzania czasu wolnego, ale też i dbanie o kondycję fizyczną, która jest niezbędna do wykonywania pracy w policji.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Były Glina #2945800 | 195.225.*.* 8 lip 2020 23:19

    Gratulacje i jeszcze raz gratulacje

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages