Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Klasyki TSA na zakończenie przeglądu młodych wykonawców [GALERIA + VIDEO]

2020-08-30 18:48:00 (ost. akt: 2020-08-30 19:10:20)
TSA Michalski Niekrasz Kapłon

TSA Michalski Niekrasz Kapłon

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Zespół Merystem z Mrągowa został zwycięzcą pierwszej edycji "Otwartej sceny na molo". O nagrodę walczyło pięcioro wykonawców reprezentujących muzykę rockową i hip hop. Gwiazdą imprezy była grupa TSA Michalski Niekrasz Kapłon.

Do przeglądu w ramach konkursu zgłosili się przedstawiciele lokalnej sceny Klimaty hip hop reprezentowali Tusior, Kosiara & KPK oraz Anioł z Mrągowa. Rockowe i metalowe brzemienia zaserwowali słuchaczom 12 Godzin i Merystem z Mrągowa oraz San Quentin z Węgorzewa.

Występy oceniały osoby wybrane losowo z publiczności, która zgromadziła się pod sceną przy skwerze Jana Pawła II w Mrągowie. Tak wybrana komisja była wspierana głosami przedstawiciela "Kuriera Mrągowskiego" oraz muzyków gwiazdy wieczoru. Jurorzy jednogłośnie nagrodzili Merystem grający muzykę w klimacie melodyjnego death metalu. - Ciężko oceniać tak szeroki rozstaw wykonawców - rock, metal, hip hop. Poziom każdego z nich był naprawdę dobry i różnice liczbowe w naszej punktacji były bardzo niewielkie - zdradzają jurorzy.

Merystem otrzymał czek na 1000 złotych oraz szansę otwarcia swoim występem Dni Mrągowa w 2021 roku.


Od razu po ogłoszeniu wyników sceną zawładnęły heavy metalowe klasyki. "51", "Bez podtekstów", "Wielka fiesta", "Zwierzenia kontestatora" i inne klasyki legendy polskiego rocka i metalu zostały odśpiewane razem z publicznością. Zespół jednak nie odcina jedynie kuponów od swojej legendy. Muzycy zaprezentowali kilka nowych utworów, które mają znaleźć się na planowanej płycie.

car

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages