Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Orkiestra szykuje się do grania

2020-10-29 12:41:03 (ost. akt: 2020-10-29 13:04:24)

Autor zdjęcia: Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych

Mrągowski sztab WOŚP przygotowuje się do styczniowego 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach naszego miasta - informuje Robert Wróbel, szef Sztabu.

Siedziba mrągowskiego sztabu mieści się w Centrum Kultury i Turystyki przy ul. Warszawskiej 26, a dokładnie w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (MCIT, tel. 89 743 34 67).
.
Najbliższy Finał odbędzie się 10 stycznia pod hasłem „Finał z głową. Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy”.

Niestety z uwagi na obowiązujące obostrzenia ten finał będzie przebiegał inaczej, niż do tej pory. - W chwili obecnej mrągowski Sztab planuje jedynie kwestę publiczną. Nie prowadzimy przygotowań do organizacji wydarzeń zewnętrznych oraz pokazów, koncertów na sali widowiskowej CKiT. Nie planujemy organizacji Sali Orbita dla potrzeb wolontariuszy w dniu finału - mówi Robert Wróbel. Pod znakiem zapytania stoi również organizacja licytacji. Decyzja w tej sprawie ma zapaść do końca listopada.

- Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z rozwojem epidemii covid-19 oraz regulacji z nią związanych mrągowski sztab WOŚP będzie na bieżąco reagował na obowiązujące wytyczne - zapewniają wolontariusze.

Wojciech Caruk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages