Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Mrągowskie obchody Święta Niepodległości w cieniu koronawirusa

2020-11-09 20:59:00 (ost. akt: 2020-11-09 21:44:33)
W tym roku obchody będą miały niestety skromniejszy charakter

W tym roku obchody będą miały niestety skromniejszy charakter

Autor zdjęcia: Paweł Krasowski / Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych

Sytuacja epidemiczna zmusiła organizatorów w całym kraju do ograniczenia wydarzeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Patrioci z Mrągowa jednak się nie poddają.

Niestety również w naszym mieście nie będzie, jak to do tej pory bywało, licznych imprez z tej okazji. Do tych, którzy chcą jednak upamiętnić ten dzień, z inicjatywą wyszli członkowie stowarzyszenia Patriotyczne Mrągowo. Zamiast ulicznego marszu będzie przejazd pojazdami. - Dostosowując się do obecnej sytuacji epidemicznej, zachęcamy was do wspólnego przejazdu, by w taki sposób upamiętnić ten wyjątkowy dzień - zachęcają społecznicy - patrioci.

Dzięki temu pomysłowi 11 listopada o godz. 11.11 na Pl. Piłsudskiego w Mrągowie zjadą auta, motocykle i inne pojazdy przystosowane do ruchu drogowego przyozdobione barwami narodowymi. Następnie korowód na kołach przejedzie ulicami miasta. - Zachęcajcie znajomych, rodzinę i kogo tylko chcecie - zaprasza Patriotyczne Mrągowo.

Inną inicjatywę przygotowało Centrum Kultury i Turystyki. Na 11 listopada zaplanowano wcześniej koncert Jarosława Chojnackiego z repertuarem Jacka Kaczmarskiego. Z uwagi na wprowadzone ograniczenia występ artysty będzie można obejrzeć online. Początek o godz. 15.00 na facebooku i kanale you tube CKiT Mrągowo.

car

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages