Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Chce przekonać młodzież do zainspirowania się życiem

2020-11-20 20:00:00 (ost. akt: 2020-11-21 10:39:15)

Autor zdjęcia: materiały UM Mrągowo

Kuba Kucharski podczas pokazu online chce zainspirować mrągowską młodzież do realizacji swoich marzeń między innymi o podróżach czy pisaniu książek.

Kuba Kucharski podczas pokazu online dla uczniów 7-8 klas szkół podstawowych w Mrągowie, chce przybliżyć swoją podróż na południe USA, a także zdradzić jak znalazł się w centrum jednego z największych i najsilniejszych huraganów w amerykańskiej historii. Ponadto mrągowianin przybliży uczniom, jak te wydarzenia odbiły się na jego dzisiejszym życiu i doprowadziły do tego, że napisał książkę "W uścisku Katriny". Książka obecnie jest tłumaczona na język angielski i ma szansę wydania za granicami naszego kraju.

Pokaz online ma zainspirować młodych ludzi, do tego aby mieli marzenia i wyznaczali sobie cele do ich realizacji. Ma być również impulsem do podróżowania i poznawania świata, a także przyczynkiem do zaszczepienia w uczniach idei pisania, w tym pokazywania przeżyć z wydarzeń w formie książki.

Uczniowie ostatnich dwóch klas szkoły podstawowej będą mogli również wziąć udział w konkursie przygotowanym przez Kubę Kucharskiego, w którym do wygrania będą jego książki z dedykacją.

Pokaz online odbędzie się w ramach Mrągowskiej Inicjatywy Lokalnej pod nazwą "Podróż jako forma inspiracji do napisania książki". Prezentacja zostanie zrealizowana do końca listopada.

Źródło: UM Mrągowo


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages