Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Spotkanie online z mrągowską poezją

2020-11-18 14:57:21 (ost. akt: 2020-11-18 11:15:15)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Mrągowskie poetki Hanna Szymborska i Barbara Panek-Strzałkowska w niedzielę 29 listopada o godz. 16.00 spotkają się online z miłośnikami poezji. Wydarzenie organizowane jest w ramach Mrągowskiej Inicjatywy Lokalnej.

Koronawirus nie wpływa na realizację pomysłów mieszkańców Mrągowa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników poezji oraz aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju inicjatorki poetyckich spotkań "Piszę i czytam... bo lubię" przenoszą swoje wydarzenia do sieci.

Tym razem na spotkania z poezją zapraszają Hanna Szymborska i Barbara Panek-Strzałkowska. Autorki rozmawiać będą o literaturze, własnej twórczości poetyckiej oraz zaprezentują swoje wiersze, zgodnie z ideą, że "nikt nie tworzy literatury dla samego siebie, każdy utwór jest częścią dialogu ze sobą i z bliźnim".

Drugie wydarzenie w ramach Mrągowskiej Inicjatywy Lokalnej pt. "Piszę i czytam... bo lubię" odbędzie się w niedzielę 29 listopada o godz. 16.00 w formule zdalnej. Premierowe nagranie zostanie udostępnione na profilu FB oraz YouTube Centrum Kultury i Turystyki.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages