Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Kobiet we wsi Kosewo

Wieś Kosewo

W dniu 8 marca 2018 roku już po raz kolejny Sołtys wsi Kosewo Roman Rapkowski zorganizował spotkanie z okazji dnia Kobiet dla wszystkich mieszkanek sołectwa Kosewo i Probark.
O godz.16.00 odbyła się Msza Święta w intencji wszystkich mieszkanek naszych wsi po czym udaliśmy się do hotelu Country Holiday na spotkanie przy kawie. Jak co roku pan Sołtys stanął na wysokości zadania i zadbał o to, by stoły były bogate w różne słodkości – ciasta, pączki,tort oraz owoce, a także produkty mleczarskie. Pan Roman Rapkowski – sołtys wsi Kosewo złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia i podziękował za ich codzienną pomoc i troskę. Następnie przy pomocy panów z Rady Sołeckiej każda Pani otrzymała wiosenną prymulkę oraz czekoladkę. Serdeczne podziękowania składamy p.L.Lendzion za udostępnienie sali oraz p. M. Piwowarczyk dyrektorowi ZPM „Mlekpol” za obecność i pyszne mrągowskie jogurty.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet jest okazją do podziękowań dla tych wszystkich Pań, które w szczególny sposób angażują się w życie w wsi i na których pomoc zawsze można liczyć.
Wyrażamy głęboką nadzieję, że jeśli tak silna grupa jaka przybyła na spotkanie – ponad 80 osób przybędzie również na spotkanie przy okazji porządków w naszej wsi to niebawem Kosewo będzie piękne i kolorowe od wiosennych prymulek i uśmiechu naszych drogich mieszkanek.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Katarzyna Rapkowska oraz opublikowany na portalu Mrągowo: Dzień Kobiet w Kosewie
Oceń artykuł:

(0)