Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Podziel się:

Podziel się:

To nie Kurski zerwał z Mazurską Nocą kabaretową

To była "wiadomość" dnia: TVP zrezygnowała z transmisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Teraz okazuje się, że delikatnie mówiąc nie do końca jest to prawda.

Oto bowiem okazało się, że to organizator Nocy czyli Stowarzyszenia PAKA zrezygnowało z transmisji. Szef TVP Jacek Kurski napisał na twitterze: Dementuję kolejny #fakenews. TVP chce i zawsze chciała transmitować Mazurską Noc Kabaretową. Czekamy jedynie na zaproszenie organizatorów.
Dla portalu press.pl potwierdził to Piotr Skotnicki, członek zarządu Stowarzyszenia "Paka". - Bezpośrednim powodem był brak możliwości skompletowania składu występujących gwarantującego odpowiedni poziom artystyczny imprezy przy założeniu transmisji przez TVP 2 - powiedział.

Przypomnijmy, że współpraca PAKI i TVP trawała od 1999 roku. Czy zobaczymy przegląd w innej telewizji? Tego na razie nie wiadomo.

Tak czy inaczej Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się 8 lipca w mrągowskim amfiteatrze. Wystąpią między innymi: Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Jurki, Kabaret Pod Wydrwigroszem.

8 lipca 2017 r., godz. 19.30
amfiteatr nad jeziorem Czos
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Mieszkaniec Mrągowa oraz opublikowany na portalu Mrągowo: To nie Kurski zerwał z Mazurską Nocą Kabaretową
Oceń artykuł:

(0)