Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Podziel się:

Podziel się:

Mazurską Noc Kabaretową pokaże TV Puls

Jak się wyjaśniło to Telewizja Puls pokaże Mazurską Noc Kabaretową. "Dwójka" ma dwukrotnie większą widownię niż Puls.

Przypomnijmy, że w połowie czerwca po sieci krążyła informacja, że TVP2 nie chce transmitować Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Zdemetował to sam prezes TVP Jacek Kurski, który napisał na twitterze: Dementuję kolejny #fakenews. TVP chce i zawsze chciała transmitować Mazurską Noc Kabaretową. Czekamy jedynie na zaproszenie organizatorów.
Piotr Skotnicki, członek zarządu Stowarzyszenia "Paka" powiedział wtedy dla portalu press.pl, że to "Paka" zrezygnowała z współpracy z TVP. - Bezpośrednim powodem był brak możliwości skompletowania składu występujących gwarantującego odpowiedni poziom artystyczny imprezy przy założeniu transmisji przez TVP 2 - stwierdził. Przypomnijmy, że współpraca PAKI i TVP trawała od 1999 roku.

Teraz okazało się, że transmisję 8 lipca 2017 roku przeprowadzi "Puls". W maju 2017 roku tą telewizję oglądało na dobę średnio 3% widzów, TVP2 7,72%.

Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się 8 lipca w mrągowskim amfiteatrze. Wystąpią między innymi: Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Jurki, Kabaret Pod Wydrwigroszem.

8 lipca 2017 r., godz. 19.30
amfiteatr nad jeziorem Czos

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Mieszkaniec Mrągowa oraz opublikowany na portalu Mrągowo: Mazurską Noc Kabaretową pokaże TV Puls
Oceń artykuł:

(0)