Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Podziel się:

Podziel się:

Dni rodziny i Piknik Rodzinny w Marcinkowie

W ramach obchodów DNIA MATKI, DNIA DZIECKA i DNIA OJCA oraz XIX Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny odbył się PIKNIK RODZINNY dla wszystkich dzieci oraz mieszkańców.

3 czerwca w Marcinkowie na terenie Zespołu Szkół w Marcinkowie odbył się festyn w ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Stowarzyszenie Wielokierunkowej Pomocy "Remedium" z Mrągowa również wzięło udział w wydarzeniu promując zdrowy styl życia i pomagając w organizacji wydarzenia.

Podczas imprezy można było skosztować pysznych smoothies ze świeżych owoców i warzyw (np. o smaku melonowo-pietruszkowym), czy też poczęstować się pysznym ciastem z rabarbarem. Cała impreza miała charakter integracyjny i promowała wartości rodzinne. Dodatkowo pod namiotem Stowarzyszenia można było się również zapoznać z nowymi trendami prozdrowotnymi oraz dowiedzieć jak dbać o swoje zdrowie psychiczne.

W trakcie festynu na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji i konkursów z nagrodami ufundowanymi przez Stowarzyszenie Wielokierunkowej Pomocy "Remedium". Jedną z atrakcji były występy artystyczne m.in. zespołu tanecznego Mufinki z Marcinkowa oraz wolontariuszy: Sylwii Sosińskiej i Łukasza Sobocińskiego.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Łukasz Sobociński
Oceń artykuł:

(0)