środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Profil użytkownika Zdzishard Bajkowski

Wykryła mrągowski spisek na senator RP

Mrągowska celebrantka zaalarmowała wysoko postawione organa i służby państwowe iż dokonano z Mrągowa spisku na senator RP celem ma być dyskredytacja tej osoby z partii rządzącej. Toczy się w trybie pilnym postępowanie w tej sprawie. Wskazała że istnieje grupa specjalna hejterów złożona z meliniarzy i bezdomnych z Mrągowa określiła konkretnie osoby kto tego miał dokonać.

Menel pozwał mrągowską celebrytkę za swój wizerunek na Facebook'u

Tuż po Świętach Wielkanocnych do Sądu Rejonowego w Mrągowie wpłynął pozew dotyczący naruszenia dóbr osobistych przez celebrytkę mrągowską poprzez użycie wizerunku mieszkańca Mrągowa, przedstawienie go jako menela oraz zboczeńca napadającego kobiety i osobę poszukiwaną przez policję oraz udostępnienie na portalu Facebook . Wcześniej żądał on usunięcia naruszenia ta zaś z pozwem poszła na policje twierdząc że żąda on od niej okupu.

Awaria telefonów VoIP w powiecie Mrągowskim

Od około tygodnia utrudniony jest telefoniczny kontakt z instytucjami podłączonymi poprzez administracyjną sieć światłowodową w Mrągowie w technologii VoIP. Ograniczony jest kontakt z przedszkolami szkołami i innymi instytucjami. Trwają prace celem przywrócenia usługi. Co na to pani burmistrz i starosta?

Lex Superior i inne - zatrudniają prokuratury kosztem podatnika?

Polski podatnik finansuje nie swoją ochronę a proceder zwany copyright trolling'iem takich firm jak Lex Superior Sp.z o.o. Gdańsk czy windykacyjną Instrum Justitia i nim podobnych za aprobatą obecnego rządu. Już setki tysięcy internautów dostają wezwania do zapłaty za rzekome udostępnianie plików. W dużej większości nie winnych.

Automaty do gier zalewają Mrągowo

W całym Mrągowie powstają otwarte na okrągło Hot Spoty. Automaty z grami zastąpiły kwiaciarnie, sklepy spożywcze, punkty usługowe i kioski.

Po aferze hazardowej i uchwaleniu ustawy Ministerstwo Finansów przestało wydawać pozwolenia na prowadzenie salonów gier z automatami. Wydane wcześniej pozwolenia...

Rozpoczeła sie wojna z Internautą a to polowanie na czarownice w XXI wieku.

Polowanie na czarownice rozpoczęło się na masową skalę, kiedy to papież Mikołaj V nadał inkwizycji prawo do wykonywania egzekucji na osobach oskarżonych o stosowanie czarów. Specjalnie w celu wykrywania czarownic, powołano cały system prokuratorsko-śledczy. Obecnie wojna wydana Polskim internautom przerodziła się w polowanie w sieci na wszystkich i przypomina owe średniowieczne obrzędy. Tym razem wykorzystując przy okazji policje do własnych celów, organizacje i prawnicy z dziedziny ochrony praw autorskich nabijają sobie kasę.

pobieraczek.pl przegrał sprawę cywilną w Mrągowie

pobieraczek.pl przegrał sprawę cywilną w Mrągowie. Uprawomocnił się już wyrok z dnia 23 maja 2014. Sąd stwierdził iż nie zachodzą przesłanki aby była zawarta odpłatna umowa z Rafałem Peisert i Iwoną Kwiatkowską na usługę a tym samym ustala iż zobowiązanie powoda w kwocie 429PLN nie istnieje oraz zasadza solidarnie od pozwanych na rzecz powoda kwotę 221,41PLN tytułem poniesionych kosztów.

Mieszkancy Mrągowa dostają wezwania do zapłaty 550zł. Za co?

Warszawska kancelaria, która wcześniej ścigała internetowych piratów między innymi za "Obławę" i "Czarny czwartek", tym razem wzywa do zapłaty 550 zł osoby, które ściągnęły komedię "Last minute".

Internauci, którzy w formie torrentów pobrali komedię Patryka Vegi "Last minute" mogą...

Już za Total Comander i WinRar Cie nie skarzą

Przy uniewinnieniu oskarżonego dziennikarza obywatelskiego z Mrągowa Sąd Mrągowski przyjął (i słusznie) iż przekroczenie czasowego używania programów typu Shareware nie jest penalizowane w prawie polskim.

Sąd w uzasadnieniu przyjął zasadę iż złamanie licencji programów shareware co do przekroczenia...

Wielka awaria telefonów i Internetu w Mrągowie

Abonenci sieci telekomunikacyjnej w Mrągowie od kilku godzin nie mogą się do nikogo dodzwonić ani przyjmować rozmów. Nie działał również Internet

Telefony w sieci telekomunikacyjnej w Mrągowie zamilkły w dniu 15 czerwca 2014. Jak relacjonują mieszkańcy Mrągowa i okolic łączności stacjonarne...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »