Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Podziel się:

Podziel się:

Wykryła mrągowski spisek na senator RP

Mrągowska celebrantka zaalarmowała wysoko postawione organa i służby państwowe iż dokonano z Mrągowa spisku na senator RP celem ma być dyskredytacja tej osoby z partii rządzącej. Toczy się w trybie pilnym postępowanie w tej sprawie. Wskazała że istnieje grupa specjalna hejterów złożona z meliniarzy i bezdomnych z Mrągowa określiła konkretnie osoby kto tego miał dokonać.

Mając na względzie iż toczy się postępowanie wyjaśniające Ruch Oburzonych wróci do tego tematu już wkrótce.

Celebrytka znana jest z tego, że jest znana z gnębienia osób bezdomnych i alkoholików w Mrągowie oraz składania kuriozalnych, trudno już dziś policzalnych zawiadomień o przestępstwach i wykroczeniach oraz skarg na mieszkańców i służby mrągowskie.
Poprzedni burmistrz złożył z urzędu doniesienie do Prokuratury zainicjowane petycją mieszkańca Mrągowa . Obecny burmistrz na razie milczy w tej sprawie. Napiszemy o tym w innym terminie

W Mrągowskim Sadzie Rejonowym toczą się liczne procesy karne w których ona zasiaduje na ławie oskarżonych w tym i z art. 212 kk z powództwa cywilnego jak i z urzędu jak ona sama podaje na swoim profilu FB "za naruszenie dobrego imienia policji" zaś w prokuraturze toczą i inne postępowania wyjaśniające .

W innych ościennych komendach również toczą się sprawy zainicjowane przez nią. Czy sparaliżowała również ich pracę? Czas pokarze jakie zajmą komendanci stanowisko.

https://wokandaobywatelska.pl/przegladaj-rozprawy/sr-mragowo-2019-04-24/

https://wokandaobywatelska.pl/przegladaj-rozprawy/oem9x/

Na profilu celebrytki znajdziemy jej informację iż została na nią rzucona klątwa. Z treści tej jasno wynika że teraz czar się materializuje.

Fałszywe oskarżanie i zawiadomienia o niepopełnionych przestępstwach jest w Polsce karalne. Czyżby celebrytka o tym nie wiedziała?

Jeżeli jesteś wskazany jako współsprawca tego niby spisku masz prawo złożyć zawiadomienie do prokuratury w rewanżu w myśl Art. 49. § 1. k.p.k. Ruch Oburzonych stoi na stanowisku iż każdy zasługuje na ochronę bezdomni i alkoholicy też

Zachęcamy również do korzystania z powiatowej Bezpłatnej Pomocy Prawnej w Bursie w Mrągowie.
Tam czekają na Was etatowi prawnicy którzy mają w obowiązku pomóc w edukacji prawnej wskazując dokładnie jakie prawa Wam przysługują. Po za tym w budynku przy szkole podstawowej przy Wojska Polskiego w Mrągowie znajduje się Punkt pomocy dla ofiar przestępstw.

Warto korzystać. Ruch Oburzonych służy również pomocą.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zdzishard Bajkowski
Oceń artykuł:

(0)