Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Podziel się:

Podziel się:

PIĘKNE CZYTANIE W JĘZYKU ANGIELSKIM w CKZiU Mrągowo

Umiesz czytać? pewnie Tak, ale gorzej zrobić to w języku angielskim. Nie w CKZiu Ww Mrągowie.

PIĘKNE CZYTANIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Dnia 28 listopada 2018 w CKZiU w Sali nr 7 na 6 i 7 godzinie lekcyjnej odbył się szkolny konkurs Pięknego czytania w języku angielskim. W wydarzeniu tym wzięło udział 12 uczniów:
kl. 2TPS/TOR
1. Bohdan Derkach
2. Klaudiusz Kaczmarek
3. Kamila Szybka
4. Karolina Hawdio
5. Julia Marczuk
6. Weronika Beperszcz

2B
7. Łukasz Wilga

3TI
8. Grzegorz Obiedziński

3TG
9. Gabriel Jakimiuk
10. Rafał Luma
11. Arkadiusz Olender
12. Bartek Śledzik
Zadaniem uczestników było poprawne przeczytanie na głos fragmentu książki Charlesa Dickensa pt” Nicholas Nickleby” oraz rozwiązanie quizu na jego podstawie. Test zawierał pytania typu prawda-fałsz, wypełnianie luk oraz pytania otwarte i zamknięte. Komisja składająca się z nauczycieli języka angielskiego oceniała min płynność wypowiedzi, poprawność, wymowę, akcent oraz interpretację tekstu. Zwycięzcami zostali:
1 miejsce - Grzegorz Obiedziński z klasy 3Ti
2 miejsce – Bartek Śledzik kl 3TG
3 miejsce – Rafał Luma kl 3TG
Nagrodą główną był wielki słownik angielsko – angielski wydawnictwa Macmillan. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz słodycze. Nagrody wręczył osobiście Dyrektor szkoły- Pan Mirosław Moczydłowski. Klaso pracownię udekorowano plakatami wykonanymi przez klasę 4 TOR. Całe wydarzenie zorganizowały Panie uczące angielskiego: Ewa Kisiel, Paulina Rodziewicz i Aleksandra Wiatrow.

Foto i tekst ; Ewa Kisiel

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Ewa Kisiel oraz opublikowany na portalu Mrągowo: W CKZiU pięknie czytali po angielsku
Oceń artykuł:

(0)