Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Podziel się:

Podziel się:

500 ZŁ NA DZIECKO

dlaczego politycy pis - u zamierzają wypłacać z budżetu państwa po 500 zł dla wszystkich rodzin na każde drugie dziecko i następne?

politykom pis - u zależy na tym aby w polsce rodziło się jak najwięcej dzieci.

dlaczego?

dlaczego te pieniądze trafią również do rodzin najbogatszych, czyli do rodzin które żyją w luksusie i nie potrzebują pieniędzy z budżetu państwa na utrzymanie dzieci?

zatem politykom pis – nie chodzi o pomoc socjalną dla najbiedniejszych rodzin. gdyby to miała być pomoc socjalna dla najbiedniejszych rodzin, to politycy pis – wprowadziliby próg dochodowy powyżej którego żadna rodzina, czyli bogate rodziny nie otrzymywałyby po 500 zł na drugie dziecko i następne.

POLITYKOM PIS – CHODZI O TO, ABY JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY Z BUDŻETU PAŃSTWA TRAFIŁO DO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO.

PRZECIEŻ IM WIĘCEJ URODZI SIĘ DZIECI, TYM WIĘCEJ PIENIĘDZY TRAFI DO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ZA CHRZEST DZIECKA, ZA PIERWSZĄ KOMUNIĘ, ZA BIERZMOWANIA, ZA ŚLUB, NA TACĘ PODCZAS MSZY, ZA POGRZEB, ZA MSZE ŻAŁOBNE.

jeżeli w polsce urodzi się dużo dzieci, to w przyszłości wzrośnie bezrobocie. a wtedy obniżą się wynagrodzenia za pracę. zatem wzrosną zyski kapitalistów.


jeżeli w polsce urodzi się dużo dzieci, to w przyszłości będzie większy rynek zbytu w polsce. wtedy kapitaliści sprzedadzą dużo więcej swoich produktów i swoich usług. zatem wzrosną zyski kapitalistów.


jeżeli w polsce urodzi się dużo dzieci, to w przyszłości szybciej będzie następowało niszczenie środowiska. przecież im więcej ludzi, tym więcej śmieci, więcej ścieków, bardziej zatrute powietrze, bardziej zatruta woda, więcej zabitych zwierząt, więcej wyciętych drzew, więcej hałasu, itd. zatem więcej ludzi chorujących. wówczas wzrosną zyski właścicieli koncernów farmaceutycznych, lekarzy, aptekarzy, itd.


myślę i czuję, a więc istnieję

radek

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: zenon ryszard kakowski
Oceń artykuł:

(0)