Czwartek, 22 marca 2018. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Podziel się:

Podziel się:

JAK POLACY POSTRZEGAJĄ UCHODŹCÓW?

POLACY ODPOWIEDZIALNI – pomagać wszystkim uchodźcom indywidualnie, przez organizacje pozarządowe, gminy oraz instytucje rządowe ponieważ: POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA (...)ARTYKUŁ 13 1. Każda osoba jest uprawniona do wolności poruszania się i osiedlania w granicach każdego Państwa. 2. Każda osoba jest uprawniona do opuszczania jakiegokolwiek kraju, włączając swój własny kraj, jak również do powrotu do swego kraju.(...) źródło: http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/onz/1948.html – NIECH PRZYJADĄ wszyscy uchodźcy, czyli nasi bracia i nasze siostry, którzy/e wybiorą polskę na swoją nową ojczyznę.

KAPITALIŚCI – przyjedzie tania siła robocza, powiększy się bezrobocie, wzrosną nasze zyski – NIECH PRZYJADĄ.

KSIĘŻA KATOLICCY - jeżeli w polsce osiedlą się muzułmanie, to my księża katoliccy nie będziemy mieli nad nimi władzy i nie dostaniemy od nich pieniędzy. my księża katoliccy obawiamy się konkurencji religijnej muzułmanów. muzułmanie będą nawracali polskich katolików na muzułmanizm. a wtedy będziemy mieli mniej wiernych, mniej ludzi nad którymi mamy władzę i mniej pieniędzy od nich – NIE WPUSZCZAĆ MUZUŁMANÓW DO POLSKI.


dlatego my księża katoliccy zgadzamy się na przyjecie do polski tylko niewielkiej grupy katolików. wtedy będziemy mieli więcej wiernych, więcej władzy nad ludźmi i więcej pieniędzy od nich - NIECH PRZYJADĄ UCHODŹCY TYLKO KATOLICY.

KATOLICCY POLITYCY - ponieważ większość wyborców w polsce to katolicy, to my politycy katoliccy mamy taki sam stosunek do uchodźców jak księża katoliccy. uchodźcy katolicy, to grupa naszych nowych wyborców - NIECH PRZYJADĄ. uchodźcy muzułmanie nie będą na nas głosować. uchodźców muzułmanów - NIE WPUSZCZAĆ DO POLSKI.

PRACOWNICY KATOLICY – zabiorą nam miejsca pracy - NIE WPUSZCZAĆ DO POLSKI.

PODATNICY KATOLICY – będziemy płacić wyższe podatki na socjal dla uchodźców - NIE WPUSZCZAĆ DO POLSKI

NAJBARDZIEJ WYSTRASZENI WYBORCY KATOLICY – muzułmanie będą stosować przemoc w polsce - NIE WPUSZCZAĆ DO POLSKI.

POLACY ODPOWIEDZIALNI – pomagać wszystkim uchodźcom indywidualnie, przez organizacje pozarządowe, gminy oraz instytucje rządowe ponieważ:

POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA

(...)ARTYKUŁ 13

1. Każda osoba jest uprawniona do wolności poruszania się i osiedlania w granicach każdego Państwa.
2. Każda osoba jest uprawniona do opuszczania jakiegokolwiek kraju, włączając swój własny kraj, jak również do powrotu do swego kraju.(...)

źródło: http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/onz/1948.html

– NIECH PRZYJADĄ wszyscy uchodźcy, czyli nasi bracia i nasze siostry, którzy/e wybiorą polskę na swoją nową ojczyznę.myślę i czuję, a więc istnieję

radekArtykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: zenon ryszard kakowski
Oceń artykuł:

(0)