Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Podziel się:

Podziel się:

PODZIĘKOWANIE DLA DONALDA TUSKA

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za to, co zrobił dla naszych sąsiadów i braci ukraińców, którzy walczyli i nadal walczą o wolność i o poprawę swojej sytuacji materialnej, czyli o poprawę swoich ekonomicznych warunków życia. a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu okaże swoje serce najbardziej potrzebującym polkom i polakom? a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu udzieli pomocy humanitarnej i zadba o nasze najbiedniejsze siostry polki i o naszych najbiedniejszych braci polaków, którzy żyją w o wiele gorszych warunkach mieszkaniowych i socjalnych niż ukraińcy?

DONALD TUSK – premier polskiego rządu, kiedyś liberał, katolik, od niedawna ponoć socjaldemokrata ( tak niedawno powiedział o sobie publicznie w wypowiedzi telewizyjnej ).

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za to, co zrobił dla naszych sąsiadów i braci ukraińców, którzy walczyli i nadal walczą o wolność i o poprawę swojej sytuacji materialnej, czyli o poprawę swoich ekonomicznych warunków życia.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom walczącym na majdanie sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników, czyli za udzielenie pomocy socjalnej polegającej na udzieleniu pomocy rzeczowej ( przekazanie różnych przedmiotów i sprzętu ).

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom walczącym na majdanie sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników, czyli za udzielenie pomocy medycznej poprzez przekazanie krwi.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom walczącym na majdanie sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników, czyli za udzielenie pomocy medycznej przez polskich ratowników medycznych.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom walczącym na majdanie sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników, czyli za udzielenie pomocy transportowej polegającej na przewiezieniu wolontariuszy humanitarnych, ratowników medycznych, przedmiotów, sprzętu, krwi, środków medycznych, itd. przewiezionych polskimi samochodami i polskimi samolotami.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom walczącym na majdanie sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników, czyli za udzielenie pomocy medycznej polegającej na leczeniu rannych ukraińców w polskich szpitalach.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom - uchodźcom sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników, czyli za udzielenie pomocy poprzez przyznanie im prawa pobytu w polskich ośrodkach dla uchodźców.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za udzielenie pomocy humanitarnej ukraińcom przebywającym w polsce sfinansowanej pieniędzmi wszystkich polskich podatników, czyli za udzielenie pomocy socjalnej polegającej na wypłatach zasiłków socjalnych.

dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za okazaną solidarność ukraińcom. dziękuję donaldowi tuskowi za podzielenie się pieniędzmi wszystkich polskich podatników z ukraińcami. dziękuję donaldowi tuskowi jako premierowi polskiego rządu za okazane serce ukraińcom.

a ile swoich prywatnych pieniędzy przeznaczył donal tusk na pomoc humanitarną ukraińcom? a co zrobił prywatnie donald tusk aby pomóc humanitarnie ukraińcom?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu zlikwiduje w polsce biedę i ubóstwo? co niedawno obiecał w swojej wypowiedzi telewizyjnej przed wyborami do europarlamentu.

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu udzieli pomocy humanitarnej i zadba o nasze najbiedniejsze siostry polki i o naszych najbiedniejszych braci polaków, którzy żyją w o wiele gorszych warunkach mieszkaniowych i socjalnych niż ukraińcy?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu okaże swoją solidarność naszym najbiedniejszym siostrom polkom i naszym najbiedniejszym braciom polakom? a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu okaże swoją solidarność bezdomnym polkom i bezdomnym polakom? a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu podzieli się pieniędzmi wszystkich polskich podatników z najbiedniejszymi i bezdomnymi polkami i polakami?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu zlikwiduje w polsce bezdomność polek i polaków? a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu stworzy system przydziału mieszkań komunalnych z łazienkami dla bezdomnych? a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu stworzy taki system, aby każda polka i każdy polak mieli gdzie mieszkać według standardów mieszkaniowych przyjętych w unii europejskiej?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu zakaże wójtom, burmistrzom i prezydentom miast sprzedaży na przetargach dla osób bogatych mieszkań komunalnych z łazienkami ( przeznaczonych dla osób o najniższych dochodach )?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu stworzy wójtom, burmistrzom i prezydentom miast system zachęt do przyznawania mieszkań komunalnych z łazienkami dla naszych polskich sióstr i polskich braci bezdomnych i dla naszych polskich sióstr i braci najuboższych?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu stworzy wójtom, burmistrzom i prezydentom miast system zachęt do remontowania mieszkań komunalnych, tak aby każda polka i każdy polak mieszkali w mieszkaniach z łazienkami o standardzie przyjętym w unii europejskiej?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu zadba o stworzenie takiego systemu zasiłków socjalnych aby żadna polka i żaden polak nie mieli dochodu niższego niż minimum socjalne obliczonego przez instytut pracy i spraw socjalnych w warszawie podległy ministrowi pracy i polityki społecznej?

tutaj kwoty minimum socjalnego obliczone przez instytut pracy i spraw socjalnych w warszawie podległy ministrowi pracy i polityki społecznej.

https://www.ipiss.com.pl/?zaklady=minimum-socjalne

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu będzie prowadził taką politykę mieszkaniową i taką politykę socjalną aby każda polka i każdy polak mogli czuć się bezpiecznie materialnie i żyć w godnych warunkach mieszkaniowych i godnych warunkach finansowych ( socjalnych )?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu stworzy w polsce sprawny system leczenia chorych, itd., itd., itd........?

a kiedy donald tusk jako premier polskiego rządu okaże swoje serce najbardziej potrzebującym polkom i polakom?

niestety donald tusk w tych sprawach nic nie zrobił.

a czy jarosław kaczyński coś zrobi w tych sprawach, czy obietnice przedwyborcze pozostaną niespełnione?myślę i czuję, a więc istnieję.

radek

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: zenon ryszard kakowski
Oceń artykuł:

3.00

(2)